שיפוצים > אודות

אב המשפצים

אב המשפצים: האבא של המשפצים

ההחלטה לבצע עבודות שיפוץ בבית אינה עניין של מה בכך.

ראשית כל, מדובר בדרך כלל בהוצאה כספית גדולה מאוד. שנית, ביצוע ההחלטה באיזה היקף לבצע את השיפוץ, כלומר עד כמה להיות יסודי בשיפוץ, היא החלטה לא קלה. על כל אלה, הוסיפו את החשש מפני בחירת איש מקצוע שלא יבצע את העבודה כפי שקיווינו – ויש לכם יותר מדי סיבות לחששות מפני שיפוצים. עם זאת, לכל החששות הללו יש מענה אחד מרגיע ומקצועי – אב המשפצים.

אם אתם זקוקים לשירותי שיפוצים מקצועיים, לפרויקטים מורכבים יותר או פחות – אב המשפצים הוא הכתובת שלכם. באב המשפצים תקבלו ליווי לפרויקט שיפוצים בכל סדר גודל שתבחרו. אנשי המקצוע בעלי הניסיון שלנו יעניקו לכם מענה מקצועי, מהיר ואישי בכל שלב של תהליך השיפוצים.

השנים הרבות שלנו במקצוע לימדו אותנו כי תפקידו של מבצע השיפוץ אינו מסתכם בביצוע העבודה, מסובכת ככל שתהיה. באב הבית ילוו אתכם מתחילת הפרויקט, בהתאם כמובן לצורך ולדרישות שלכם. אצלנו באב המשפצים מייחסים חשיבות גבוהה לנקודות תורפה שונות שעלולות להיווצר במהלך עבודות שיפוצים. על כן, הצבנו כערך עליון את איכות העבודה. אנו מתחייבים לעמידה בזמנים בביצוע שיפוצים, ולשם שביעות רצון הלקוח, מקפידים לבצע את עבודתנו עם החומרים האיכותיים ביותר בשוק. זו הסיבה שלמשרדנו רשימה ארוכה של לקוחות מרוצים, שיעידו כי אב השיפוצים הוא הכתובת שלהם עבור שיפוצים.

לקבלת הצעת מחיר חינם התקשרו שיפוצים בתל אביב

או פשוט מלאו את הטופס
עיצוב ופיתוח | (C) אב המשפצים 2018